B├Âlgesel ve Uluslararas├Ż Marka ├ľd├╝l├╝ - 26.11.2013 01:44
 

MARD├ŁN BORU, Gaziantep Medya Platformu taraf├Żndan "bölgesel ve uluslararas├Ż marka ödülüne" lay├Żk görüldü.

Gaziantep Medya Platformu (GAMEP) ile Anadolu Aslanlar├Ż ├Ł├żadamlar├Ż Derne├░i (ASKON) i├żbirli├░iyle düzenlenen Bölgesel ve Uluslararas├Ż Markalar Ödül Töreni, onur konu├░u KKTC Cumhurba├żkan├Ż Dervi├ż Ero├░lu'nun da kat├Żl├Żm├Żyla ├×ehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi'nde yap├Żld├Ż.

'Dünya markalar├Ż bu topraklardan ç├Żkacak' temas├Żyla bu y├Żl ikincisi gerçekle├żtirilen törende, sanayile├żmeye ve markala├żmayla bölgenin kalk├Żnmas├Żna katk├Żda bulunan firmalara ödül verildi.

KKTC Cumhurba├żkan├Ż Ero├░lu, törende yapt├Ż├░├Ż konu├żmada, Gazianteplileri do├░u├żtan gelen müte├żebbislik ruhu ile kendi kendilerini bugünlere ta├ż├Żd├Ż├░├Żn├Ż için kutlayarak, "Ödül alan herkesi yürekten kutluyorum. Bütün yöneticileri KKTC'de görmekten çok mutlu olaca├░├Żm. Anavatana ve siz de├░erli karde├żlerime, KKTC'nin sevgi ve sayg├Żlar├Żm├Ż iletiyorum" dedi.

Konu├żmalar├Żn ard├Żndan, Gaziantep'in yan├Ż s├Żra bölge illerden ödüle lay├Żk görülen firmalara plaketleri da├░├Żt├Żld├Ż.

KKTC Cumhurba├żkan├Ż Dervi├ż Ero├░lu, Mardin Boru ödülünü, Mali ve ├Łdari ├Ł├żler Müdürü Bülent ÇEL├ŁK'e takdim etti.Foto Galeri
Anasayfa Kurumsal ▄rŘnler Haberler Download Ţ.K. WebMail Ţleti■im   Vizyon Reklam / VRA
Mardin Boru Zafer Ţn■aat ve Tefirom Group Ortaklř­řdřr.